ŻYWOT MARIANA
LIVE IN LONDYN
SERIAL PODRABIANY - 6 ODC.

 

„Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana" to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Neo-Nówka „Serial Podrabiany" Sezon 1, to klasyczna Neo-Nówka w najlepszym wydaniu. Perypetie Polaków pokazane w humorystyczny, ironiczny i charakterystyczny dla Neo-Nówki sposób. Kultowe, ale także nowe postacie, błyskotliwe i celne riposty. Najlepszy sposób na relax i ucieczkę od codziennych zmartwień. Materiał całkowicie premierowy, który nigdzie nie był pokazywany. Do teraz. Zapraszamy na ucztę z Neo-Nówką. To najlepszy lek na obecną sytuację.

Archiwalny, nie pokazywany wcześniej koncert z Londynu. Nagrany w sali The Forum. Wandzia i jej ekipa zaprasza na humorystczną ucztę. Na bis niesamowita wersja skeczu „Niebo” i zaskakujące zakończenie koncertu.

Zarejestruj się, aby wykupić dostęp i zalogować się do obejrzenia materiału.


Dostęp 5 dniowy liczony jest od daty zakupu.
I umożliwia w tym czasie wielokrotne oglądanie.

W razie problemów lub reklamacji prosimy o kontakt z serwisem pod adresem e-mail: bok@ppv-stream.pl

© 2020 Kabaret Neo-Nówka

Pomoc:     bok@ppv-stream.pl